DUBAN Makine tarafından üretilen LPG Tankları otomatik tezgahlarda, standartlarda belirtilen tüm hususlar dikkate alınarak üretilir. İmalat öncesinde, imalat sırasında ve imalat sonrasında  yapılan tüm testler konusunda uzman mühendisler tarafından kontrol edilir ve değerlendirilir.

DUBAN Makine, 1997 yılından beri Otomotiv Sektörüne hizmet veren, bu nedenle ana sanayinin gereksinim duyacağı her türlü üretim prosesi ve kalite kontrol mekanizmasını şirket bünyesinde barındıran bir firmadır.

DUBAN Makine, konusunda uzman mühendis ve teknikerleri ile gerek yurtiçi gerekse yurtdışı müşterilerine birçok makine ve makine parçalarının projelendirilmesi ve imalatının yapılması konularında  hizmet vermiştir.Müşterileri için ARGE Hizmeti vermekte, çalışmalarını yaptığı projenin imalatını da yapıp kapı teslimi çözümler sunmaktadır.

E-Mail Bültenine Kaydolmak Için E-Mail Adresinizi Asagidaki Kutucuga Yaziniz.

 Lpg Yakıt Aktarım Cihazı İmalatına Başladık...

Lpg Yakıt Aktarım Cihazımız tamamen pinomatik çalışır. Elektrik akımıyla çalışan hiçbir aksamı olmadığı için son derece güvenlidir. Lpg`li araçların tank değişimi sırasında, araçtan sökülen tankın içinde bulunan gazı `Lpg Yakıt Aktarım Cihazı` ile güvenli bir şekilde çekilere kendi bünyesinde bul.. Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?

..Tüm Haberler

Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?
BENZİN + LPG %44. - 47 Oy
BENZİN %9.5 - 10 Oy
MOTORİN %45. - 48 Oy
 
Oy kullandiginiz için tesekkür ederiz.
Tüm Anketlerin Sonuçları İçin Tıklayınız
Ana SayfaHakkımızda Ürünlerimiz Projelerimizİnsan Kaynaklarıİletişim

2007 © Copyright Duban Makine. All rights reserved.