Kalite

DUBAN Makine’nin hedefi müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek ürün ve hizmet kalitesini oluşturmaktır. Firmanın her birimi ve çalışanları ürün ve imalat kalitesinin geliştirilmesini kendisine öncelikli hedef olarak belirlemiştir. Sunulan kalite ve müşteri memnuniyeti DUBAN Makine’nin seçilmesinde en büyük faktörlerden biridir.

Firmamız kalite çalışmaları ile 1999 yılında Türk Standartları Enstitüsünün ISO 9000 belgesini almaya hak kazanmıştır. O günden itibaren bu belgenin tüm gerekliliklerini yerine getirerek geçirdiği takip tetkiklerinde de elinde bulundurduğu belgenin öneminin bilincinde olduğunu ispatlamıştır.

Ayrıca firmamız 2007 yılı başlarında ISO 16949 Kalite Yönetim sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi çalışmalarına başlamış ve kısa zamanda bu belgeleri almayı planlamıştır.

E-Mail Bültenine Kaydolmak Için E-Mail Adresinizi Asagidaki Kutucuga Yaziniz.

 Lpg Yakıt Aktarım Cihazı İmalatına Başladık...

Lpg Yakıt Aktarım Cihazımız tamamen pinomatik çalışır. Elektrik akımıyla çalışan hiçbir aksamı olmadığı için son derece güvenlidir. Lpg`li araçların tank değişimi sırasında, araçtan sökülen tankın içinde bulunan gazı `Lpg Yakıt Aktarım Cihazı` ile güvenli bir şekilde çekilere kendi bünyesinde bul.. Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?

..Tüm Haberler

Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?
BENZİN + LPG %44. - 47 Oy
BENZİN %9.5 - 10 Oy
MOTORİN %45. - 48 Oy
 
Oy kullandiginiz için tesekkür ederiz.
Tüm Anketlerin Sonuçları İçin Tıklayınız
Ana SayfaHakkımızda Ürünlerimiz Projelerimizİnsan Kaynaklarıİletişim

2007 © Copyright Duban Makine. All rights reserved.