Hakkımızda

Duban Makine 1997 yılında ticari araçların şase ve süspansiyon sistemlerinin bağlantı parçalarını üretmek amacı ile kurulmuştur ve  kurulduğu günden bu yana konusunda uzman AR&GE ve üretim mühendislerimiz sayesinde Türkiye’de ve dünyada farklı sektörler için çeşitli ürünler geliştirmiştir.

Araç üzerindeki bağlantı parçaları özellikle aks kovan braketleri can güvenliği açısından büyük öneme sahiptir. Bu nedenle üretimin her aşamasında tüm kontroller titizlikle yapılmakta, ISO 9000 kalite yönetim sistemi ile güvence altına alınmaktadır.

Firmamız 2007 yılında mevcut üretimine  Oto LPG Tankı imalatını da eklemiştir. Bu üretim ile ilgili tüm belgeleri almaya hak kazanacak imalat hattını ve üretim kontrol mekanizmasını oluşturmuş ve  DUBAN Markası ile Araç LPG Tank üretimine başlamıştır. Şu anda sahip olduğu belgeler ve üretim kabiliyetleri ile  yurtiçi ve yurtdışı müşterilerilerine güvenle kullanabilecekleri  her türlü araç için farklı modellerde LPG tankı üretmektedir.

Firma kaynak yöntemleri konusunda RINA tarafından verilen kalite ve kaynakçı sertifikalarına, diğer üretim yöntemleri konusunda da uzun yıllardır müşterilerinden gelen takdir belgelerine sahiptir.

Duban Makine bir dünya firması olmayı hedeflemiştir. Yurtiçi ve yurtdışı fuarlara katılarak küresel pazarda kendini tanıtmaktadır. Yurtdışına Oto Lpg Tankları, otomobil ekipmanları ve  ilave dingil parçaları ihraç ederek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Firma kurucu ve çalışanlarının sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesi, zaman içinde gelişen teknoloji ve yönetim anlayışındaki değişikliklere uyum sağlaması sayesinde kaliteli parçaları en uygun fiyata üretebilmektedir.

Müşterilerimizin sürekli tatminini sağlamak amacı ile ürettiğimiz mal ve hizmetler bizi ve müşterilerimizi parlak bir geleceğe taşıyacaktır.ISO 16949 Kalite Yönetim sistemi ve ISO 14001 çevre kalite yönetim sistemi çalışmalarımız sonucunda kalite konusundaki bilincimiz ve çevreye verdiğimiz değer belgelenecektir.


E-Mail Bültenine Kaydolmak Için E-Mail Adresinizi Asagidaki Kutucuga Yaziniz.

 Lpg Yakıt Aktarım Cihazı İmalatına Başladık...

Lpg Yakıt Aktarım Cihazımız tamamen pinomatik çalışır. Elektrik akımıyla çalışan hiçbir aksamı olmadığı için son derece güvenlidir. Lpg`li araçların tank değişimi sırasında, araçtan sökülen tankın içinde bulunan gazı `Lpg Yakıt Aktarım Cihazı` ile güvenli bir şekilde çekilere kendi bünyesinde bul.. Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?

..Tüm Haberler

Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?
BENZİN + LPG %44. - 47 Oy
BENZİN %9.5 - 10 Oy
MOTORİN %45. - 48 Oy
 
Oy kullandiginiz için tesekkür ederiz.
Tüm Anketlerin Sonuçları İçin Tıklayınız
Ana SayfaHakkımızda Ürünlerimiz Projelerimizİnsan Kaynaklarıİletişim

2007 © Copyright Duban Makine. All rights reserved.