İnsan Kaynakları Politikası

DUBAN Makine İnsan Kaynakları olarak temel amacımız, daha kurumsal bir yapı ve daha etkin bir çalışma ortamı için öneriler geliştirmek, bu önerileri projelendirerek tüm ilgililer ile sonuçlandırmak ve uygulanmasına destek vermektir.

Firmaların varlıklarını devam ettirebilmek, ulusal ve uluslararası pazarlarda paylarını arttırabilmek, piyasalarda hamleler yapıp öncü piyasalarda yer almak için sürekli mücadele içerisinde olmaları gerekmektedir. Bunu gerçekleştirebilmek ise stratejik insan kaynakları yönetimine ve değerli insan kaynağına sahip olmaya bağlıdır. Rakipler sizin örgüt yapınızı, teknolojinizi, ürünlerinizi taklit edebilirler.

Fakat insan kaynağınızı ve örgüt kültürünüzü kolaylıkla taklit edemezler.

Birlikte çalışmayı istediğimiz eleman profili; kurum kültürüne yatkın, üretken, hızlı çalışan, ekip çalışmasına ayak uydurabilen, sektörü ve dünyayı takip eden, sosyal ilişkileri kuvvetli, özgüveni tam ve her şeyden önemlisi en az bir yabancı dil bilendir. Çünkü İngilizce uluslararası bir dil olmasının yanı sıra, Teknoloji`nin de dili!
 
Çalışanlarımızla birlikte çıktığımız bu yolda başarılı olacağımıza inanıyoruz... En son teknoloji ile çalışmamızın yanı sıra çalışanlarımızı yani insan kaynağımızı doğru ve efektif kullanmanın kalıcı başarılar elde etmemizi sağlayacağını biliyoruz.
 
E-Mail Bültenine Kaydolmak Için E-Mail Adresinizi Asagidaki Kutucuga Yaziniz.

 Lpg Yakıt Aktarım Cihazı İmalatına Başladık...

Lpg Yakıt Aktarım Cihazımız tamamen pinomatik çalışır. Elektrik akımıyla çalışan hiçbir aksamı olmadığı için son derece güvenlidir. Lpg`li araçların tank değişimi sırasında, araçtan sökülen tankın içinde bulunan gazı `Lpg Yakıt Aktarım Cihazı` ile güvenli bir şekilde çekilere kendi bünyesinde bul.. Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?

..Tüm Haberler

Yeni alacağınız aracın yakıt tipi tercihiniz nedir?
BENZİN + LPG %44. - 47 Oy
BENZİN %9.5 - 10 Oy
MOTORİN %45. - 48 Oy
 
Oy kullandiginiz için tesekkür ederiz.
Tüm Anketlerin Sonuçları İçin Tıklayınız
Ana SayfaHakkımızda Ürünlerimiz Projelerimizİnsan Kaynaklarıİletişim

2007 © Copyright Duban Makine. All rights reserved.